Zarząd Powiatu Świeckiego wraz z podjęciem Uchwały Nr 89/736/13 z dnia 5 lipca 2013 roku przystąpił do opracowania Strategii Rozwoju Powiatu Świeckiego na lata 2014-2020.

Przygotowanie nowej Strategii oparte będzie o szeroki udział partnerów społecznych zaangażowanych w proces określania wizji rozwoju powiatu oraz wskazanie obszarów strategicznej interwencji. Prace nad nowo tworzonym dokumentem odbywać się będą w czterech tematycznych zespołach:

1.      Zespół ds. infrastruktury i bezpieczeństwa

2.      Zespół ds. oświaty i przedsiębiorczości

3.      Zespół ds. opieki społecznej i zdrowia

4.      Zespół ds. promocji, tożsamości i dziedzictwa

W związku z tym uprzejmie proszę osoby zainteresowane udziałem w pracach nad tworzeniem nowej Strategii Rozwoju Powiatu Świeckiego na lata 2014-2020 ozgłoszenie swoich danych teleadresowych droga elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub telefonicznie - nr telefonu 52 5683161, w terminie nieprzekraczalnym do dnia 12 lipca br.

W razie pytań i wątpliwości proszę kontaktować się z Kierownikiem Wydziału Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Świeciu Panią Jolanta Wieczorek, drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.lub telefonicznie – 52 5683160.

Z poważaniem

Starosta