W dniu 20 lipca 2013 r. na boisku nad jeziorem Ostrowite  odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Lniano.

W turnieju brało udział 9 drużyn z następujących gmin: Lniano. Świekatowo, Świecie, Bukowiec, Drzycim, Cekcyn.

Po przeprowadzonych rozgrywkach /16 meczy/  wyniki Turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce – Świecie w składzie: Bartosz Nadrakowski, Krystian Bednarki

II miejsce  - Lniano II  w składzie Bartosz Kuta, Patryk Bagiński

III  miejsce -  Świekatowo II w składzie: Sebastian Nosek, Rafał Kiełpikowski

IV miejsce -  Bukowiec w składzie: Paweł Liberkowski,  Maciej Sykuła/

Miejsca od V do IX zajęły zespoły: Świekatowo I / Dawid Ledziński, Robert Nosek/, Lniano I / Marek Adryjenko, Rafał Kuchczyński/, Lniano III / Grzegorz Weroński, Tomasz Pawlicki/, Cekcyn / Andrzej Kruczkowski, Łukasz Marczak/, Drzycim /Tomasz Pawlicki, Patryk Kohlmeyer/.

Turniej sędziował p. Marcin Jagodziński.

Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w sprawnej organizacji i przeprowadzeniu turnieju, w szczególności Klubowi Sportowemu LZS „Czarni” Lniano, p. Zbigniewowi Mrozińskiemu.

Zwycięzcom gratulujemy wygranej, wszystkim  drużynom  dziękujemy za udział.

Zapraszamy za rok.

{gallery}TSP2013{/gallery}