Szanowni  Państwo!

Konsultanci Punktów Informacyjnych, w tym Lokalnego Punktu Informacyjnego Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu, nieodpłatnie udzielają odpowiedzi w formie konsultacji bezpośrednich na wstępne zapytania dotyczące możliwości dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Konsultant przedstawia podstawowe kryteria oraz wskazuje instytucje, które odpowiadają za przyjmowanie wniosków. Otrzymana konkretna informacja pomoże zainteresowanym w podjęciu decyzji o przygotowaniu projektu.

Podczas konsultacji zainteresowani otrzymują:

• wstępną diagnozę sytuacji, czyli zaklasyfikowanie Państwa pomysłu na przedsięwzięcie do typów projektów, które mają szansę na uzyskanie dofinansowania w ramach programów pomocowych,
  • wskazanie ewentualnych źródeł dofinansowania w przypadku, gdy takie istnieją,
  • przedstawienie podstawowego zakresu procedur ubiegania się o wsparcie oraz podanie danych kontaktowych do instytucji, które zajmują się przyznawaniem dofinansowania,
  • informacje dotyczące rozliczania  projektów  w ramach RPO WK-P i PO KL

Podaję harmonogram dyżurów zamiejscowych konsultantów LPI Grudziądz we wrześniu 2013.

Lp.

Starostwo Powiatowe Brodnica

12 września 2013

12:00 do14:00

Uprzejmie proszę o podanie informacji do publicznej wiadomości.

Janusz Kołodziejski

Lokalny Punkt Informacyjny

Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu

ul. Sienkiewicza 22

fax (56) 462 24 22

www.mrr.gov.pl

www.mojregion.eu

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Informacje podane przez Punkt Informacyjny nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.