Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że Starostwo Powiatowe w Świeciu przygotowuje Kalendarz Imprez Powiatu Świeckiego na nadchodzący rok 2014, który wydany będzie w wersji papierowej i elektronicznej. W związku z powyższym proszę o udostępnienie informacji na temat organizowanych przez Państwa wydarzeń kulturalnych, sportowych etc. Informacje zawierające szczegóły takie jak: nazwa, termin i miejsce imprezy pomogą przygotować dokładny Kalendarz. Proszę o przygotowanie informacji zgodnie z kartą zgłoszenia załączoną do pisma do dnia 29 listopada 2013 roku.

W przypadku pytań proszę się kontaktować z Panią Katarzyną Bączyńską – pracownikiem Wydziału Organizacyjnego.

Katarzyna Bączyńska

W załączeniu: Karta zgłoszenia imprezy