Szanowni  Państwo!

Sekretariat Regionalny KSOW ogłasza konkurs na organizację podczas weekendów od 15 maja do 15 października br., na terenach wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego, regionalnych imprez promujących produkty regionalne, tradycyjne i ekologiczne i lokalne zwyczaje z tym związane oraz dziedzictwo kulturowe wsi. Do konkursu mogą się zgłaszać organizacje i instytucje, mające osobowość prawną, za wyjątkiem jednostek samorządu terytorialnego. Wnioskodawca może złożyć wniosek na jeden projekt. Na dofinansowanie projektów zarezerwowano w budżecie KSOW 200 tys. zł, maksymalny poziom dofinansowania projektu wynosi 8 tys. zł. Termin składania wniosków od  3 do 28 marca 2014 r.

Adres  Biura Konkursu:

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Departament Rolnictwa, Sekretariat Regionalny KSOW

87-100 Toruń, Pl. Teatralny 2

Z dopiskiem  Zgłoszenie na konkurs „Wieś na weekend 2014”

Szczegółowych informacji udziela:

Karolina Grudzińska
tel. 784 995 144

Uchwała w sprawie Konkursu oraz regulamin, formularz wniosku z załącznikami znajdują się na stronie internetowej:

www.mrr.gov.pl

www.mojregion.eu

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Informacje podane przez Punkt Informacyjny nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.