Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy zainteresowanych uruchomieniem działalności gospodarczej: pracujących, bezrobotnych oraz nauczycieli i pracowników oświaty, którzy utracili pracę po 31 grudnia 2012 r. lub zatrudnionych na czas określony albo umowę o zastępstwo, zainteresowanych udziałem w projektach.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzuzaprasza na bezpłatnespotkanie informacyjne Fundusze Europejskie dla przedsiębiorczych 4 listopada 2014 r. w  Grudziądzu, Hotel RAD, ul. Chełmińska 144, godz. 11.00 - 15.00.

Spotkanie poświęcone będzie możliwościom uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich:

Panel I

• preferencyjne pożyczki na założenie działalności gospodarczej;
  • zabezpieczenia pożyczek i kredytów;
  • dotacje Powiatowego Urzędu Pracy.

Panel II

Wsparcie dla pracowników sektora oświaty, którzy utracili pracę po 31 października 2014 r. lub zagrożonych utratą pracy:

• dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej do 40 tys. zł;
  • indywidualne szkolenia;
  • studia podyplomowe.

Program spotkania znajduje się tutaj. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października 2014 r. lub do wyczerpania miejsc, poprzez formularz zgłoszeniowy albo telefonicznie pod numerem telefonu 56 462 45 15.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 56 462 45 15

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie źródłowej:http://www.mojregion.eu/aktualnosci/items/fundusze-europejskie-dla-przedsiebiorczych-23744.html

Uprzejmie prosimy o upublicznienie informacji.

Janusz Kołodziejski

Lokalny Punkt Informacyjny

Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego

Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Grudziądzu

ul. Sienkiewicza 22

86-300 Grudziądz

tel. (56) 462 45 15

fax. (56) 462 24 22

www.mir.gov.pl

www.mojregion.eu

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Godziny otwarcia Punktu:

poniedziałki, wtorki 7.30-17.30

środy, czwartki, piątki 7.30-15.30

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju.

Informacje udzielane przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci- poprzez wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.