Serdecznie zapraszamy na spotkanie w sprawie Strategii Obszaru Rozwoju Społeczno - Gospodarczego Powiatu Świeckiego, które odbędzie się 09 kwietnia 2015 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Świeciu, ul. Gen. Józefa Hallera 9, o godz. 10:00 w sali nr 315 (II piętro).

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcą współtworzyć Strategię Obszaru Rozwoju Społeczno - Gospodarczego Powiatu Świeckiego - przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, stowarzyszenia, inicjatorów lokalnych, instytucje pomocy i integracji społecznej, placówki oświatowe, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe, kościoły i związki wyznaniowe.

Spotkanie poświęcone będzie przedstawieniu wniosków z diagnozy Strategii Obszaru Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Świeckiego oraz sformułowaniu celów rozwojowych. Omówione zostaną również złożone fiszki projektowe.

Starostwo Powiatowe w Świeciu

ul. gen. Józefa Hallera 9, 86-100 Świecie,